Yüz Gençleştirme / Helios II (Dövme Silme) Hakkında Bilmek İstediğiniz Herşey
Cildin gençleşmesi, dövmelerin yok edilmesi ve uzun süre güneşe maruz kalınması neticesinde oluşan güneş lekeleri ayrıca yaşlılık lekeleri için ideal çözümler üreten Helios II, dünyanın ilk Q-switched fraksiyonel lazeridir. Helios II sahip olduğu avantajlı özellikleriyle maksimum düzeyde etki sağlarken, işlem sonrası komplikasyon oluşma riskini minimuma indirger.

Tedavi seanslarının kısalmasını sağlayan long pulse özelliği, dünyada yalnızca, Helios II’de bulunmaktadır. Dövmelerin silinmesi ve cilt lekeleri öncelikli olmak üzere birçok cilt hastalığının tedavisinde kullanılan, en hızlı ve en etkili çözümü üreten lazer cihazı Helios II, sahip olduğu fraksiyonel özelliklerle de diğer Q-switched lazerlerden ayrılır.

Piyasada mevcut olan diğer Q-switched lazerler, dövme izlerinin yok edilmesinde, Helios II kadar estetik bir çözüm üretememektedirler.

Helios II uygulama sonrası, ciltte iz oluşturmama avantajına sahiptir. Gebelikle ortaya çıkan veya doğum sonrası oluşan cilt lekelenmeleri ve güneş ışınlarının yol açtığı lekeler son derece zor tedavi edilirler. Helios II, vücudunuzda oluşan bu tip derin lekelenmeler için en etkili sonucu alacağınız bir uygulama sunar.

Dünyada ilk long pulse özelliğe sahip Q-switched lazer olan Helios II, hızlı ve mükemmel neticeler vermesinin yanı sıra, cildin canlanması ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasında da son derece etkilidir. Tedavi biter bitmez, cildinizdeki canlanmayı ve parlaklığı hemen hissedeceksiniz.