3’lü Aksiyon: Cilt Sıkılaştırma, Vücut Şekillendirme, Selülit Giderme
Yüz ve Boyun Bölgesinde Maximus Uygulaması

Devrimsel nitelikteki TriPollar RF teknolojisi çok düşük enerjiyle, acısız bir şekilde yüksek hassasiyette dermal ısıtma sağlayarak cilde anında etki eder ve sıkılaştırmaya başlar.Maximus cihazında ilave olarak bulunan kas stimülasyonu RF teknolojisiyle beraber birleşerek cildin kendi doğal dokularını uyararak,cildin görünümünü düzenler.

Daha sıkı bir cildin elde edildiği daha ilk uygulamadan sonra bile görülebilir.

Bu şekilde tüm cilt tiplerinde kolajen oluşum ile sıkılaştırma etkisi sağlayarak genel cilt durumunu düzelttiği klinik araştırmalarla kanıtlanmıştır. TriPollar uygulaması, yüz, boyun(gıdı sarkmaları), kollar(sarkma,sellülit) ve karnınızda nazik ve etkili olarak cildinizi sıkılaştırır.

TriPollar uygulamaları, cilt görüntünüzü güzelleştirmek ve yaşlanma izlerinden kurtulmak için idealdir.Uygulama girişimsel değildir; kolay ve emniyetlidir.Özellikle cildine dışardan madde uygulaması istemeyen ancak aynı zamanda daha dolgun,daha sıkı ve daha gergin bir cilt isteyen hanımlar için ideal bir yöntemdir.

Vücut Bölgesinde Maximus Uygulaması

Günümüzde 18 yaş üzeri kadınların %80 i selülit sorunu yaşamakta. Geri kalan %20 ise selülit sorunu yaşayabileceğini düşünmekte. TriPollar Radyo Frekans teknolojisi ile birlikte artık selülitlerinizle yaşamak zorunda değilsiniz.

Radyo Frekans teknolojisinin yağlar ve selülit üzerindeki etkileri bilinmekteydi. Ancak bu teknoloji monopollar (tek kutuplu) veya bipollar (çift kutuplu) iletim yöntemleri ile cilt yüzeyinden uygulanmaktaydı. Nötr (topraklama) ünitesinin diğer dokulara zarar vermemesi için düşük seviyelerde ve yüzeysel enerjiler içermekteydi.
TriPollar Radyo Frekans teknolojisi ile nötr kutup aynı doku üzerinden uygulanmaya başlandı. Önceki RF teknolojilerinden çok daha az enerji gerektiren bu yöntemle etkin dozlara ulaşılabildi. Yani yağ dokusunun tüm katmanlarına etkili olabilecek düzeylerde enerji elde edildi. Ayrıca uygulama sırasında acı hissinin oluşmasına da engellendi.

TriPollar Radyo Frekans teknolojisi, tedavi elektrotlarını kontrol eden üst düzey işlemciler sayesinde yağ tabakalarında farklı enerji odakları oluşturmayı başardı. Bu sayede gerektiği kadar enerji, gerektiği kadar derinliğe ulaştırılmış oldu.

TriPollar Radyo Frekans teknolojisi (MAXİMUS) ile daha ilk uygulamadan sonra gözle görülür değişiklikler ve klinik sonuçlar alınabilmekte. Hızlı ve etkili sonuçlar elde etmek için uzun uğraşlara da gerek yok. Haftada bir uygulama seansı ile etkin sonuçlara ulaşılmaktadır.

MAXİMUS tedavisinde yalnızca deri altındaki yağ dokuları ısıtıldığından tüm yaştaki hastalara uygulanabilir. Bu yöntemde hiçbir ışın bulunmadığı için her cilt tipine, her mevsimde kullanılabilir. Bir tedavi programı 6 ile 8 seanstan oluşmaktadır. Her seans bölgeye göre 5 dakika ile 45 dakika arasında sürer ve 5 günde bir kez yapılır.Tedavinin hemen sonrasında geçici bir kızarıklık ve ciltte sıcaklık hissi oluşur, yaklaşık bir saatte kaybolur. Sıcak bir masaj hissi veren tedavinin günlük hayatınızı etkileyen bir kısıtlaması yoktur.

Sonuç olarak TriPollar Radyo Frekans teknolojisi (POLLOGEN) hem derin hem de yüzeyel yağ tabakalarını aynı anda tedavi eden modern bir yöntemdir. Artık selülitlerinizle birlikte yaşamak zorunda değilsiniz.

Özet

TriPollar Radyo Frekans teknolojisi (MAXİMUS) hem derin hem de yüzeyel yağ tabakalarını aynı anda tedavi eden modern bir yöntemdir. Her mevsimde ve her cilt tipinde uygulanabilir.Tedavinin günlük hayatınızı etkileyen bir kısıtlaması yoktur.Elastikiyet kaybı olup selülitlerden ve bölgesel yağlanmadan kurtulmak isteyenler için çok uygun bir yöntemdir. Ancak kesinlikle bir kilo verme yöntemi değildir.İlk uygulama sonrası gözle görülebilen sonuçlar elde edilmeye başlanır.6-8 seanslık uygulamalarla sarkma ve gevşeme sorunlarına çözüm getirir.Selülitlerinden kurtulan hastalara uzun süreli etki için “ayda bir kez” yapılan koruma uygulaması önerilebilir.

Kalp pili olanlar, kontrol altına alınamamış şeker hastalığı veya hormon bozuklukları olanlar, hamileler ve loğusalarda kullanılmamaktadır.